ŻYCZENIA DUSZPASTERZY PARAFII ŚW. MATEUSZA DLA PARAFIAN

ŻYCZENIA DUSZPASTERZY PARAFII ŚW. MATEUSZA DLA PARAFIAN

Drodzy siostry i bracia, kochani parafianie!

Przeżywamy dziś Zmartwychwstanie Pańskie – centralną tajemnicę naszej wiary. Z tej okazji chcieliby my, jako Wasi duszpasterze, złożyć Wam świąteczne życzenia.
Zmartwychwstały Pan nich błogosławi Waszym rodzinom, całej naszej parafii. Zapewniamy Was, kochani, o duchowej bliskości, towarzyszymy Wam w waszych lękach i niepokojach. Jesteśmy blisko tych, którzy najbardziej cierpią, szczególnie ofiar pandemii. Jesteśmy z Wami w darze wstawienniczej modlitwy. Pamiętamy o Was i o Waszych intencjach. Nie traćcie nadziei i zaufania w miłosierną miłość Boga, bo źródło tej miłości jest niewyczerpane. Pan nie poskąpi nam swojej łaski. On wlewa w nasze serca nadzieję, daje pokój i pocieszenie, dlatego Jemu zawierzmy nasze życie, nasze dziś i naszą przyszłość.
Patrzmy w górę, wypatrujmy nadziei, bo nadzieja nie zawodzi. Nie usuwa bólu, ale nie zawodzi. Pozwala przejść tę trudną drogę i to nas pociesza i daje nam siłę.
Na czas świętowania, życzymy wiele ludzkiej życzliwości oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności, a także pięknych chwil przenikniętych rodzinnym szczęściem i wzajemną miłością.
Naszymi życzeniami obejmujemy wszystkich Was, szczególnie osoby samotne, chorych, niepełnosprawnych i w podeszłym wieku. Niech dobry Bóg ma Was w swojej opiece i niech obdarza swoim obfitym błogosławieństwem. Wszystkich zapewniamy o modlitwie i życzliwości.