Plan kolęd 2017/2018
I TYDZIEŃ | |||
28 grudnia (czwartek) |
15:30 | ul. Osiedlowa 1 | od ostatniej klatki |
ul. Osiedlowa 3 i 5 | pocz. 5 | ||
ul. Osiedlowa 9 i 11 | pocz. 11 | ||
29 grudnia (piątek) |
15:30 | ul. Osiedlowa 7 | od ostatniej klatki |
ul. Kolejowa 1-14 | pocz. 1 | ||
ul. Kolejowa 18-32 | pocz. 18 | ||
30 grudnia (sobota) |
14:00 | ul. Aleja Wojska Polskiego 1-13 i 2-12 | pocz. 12 |
ul. Aleja Wojska Polskiego 10 i 10A | pocz. 10A | ||
ul. Aleja Wojska Polskiego 13, 15 i 17 | pocz. 13 | ||
31 grudnia (niedziela) |
SYLWESTER |
II TYDZIEŃ | |||
1 stycznia (poniedziałek) |
NOWY ROK | ||
2 stycznia (wtorek) |
15:30 | ul. Aleja Wojska Polskiego 14 | od ostatniej klatki |
ul. Aleja Wojska Polskiego 19 | od ostatniej klatki | ||
ul. Aleja Wojska Polskiego 21 | od ostatniej klatki | ||
ul. Aleja Wojska Polskiego 16-24 | pocz. 16 | ||
3 stycznia (środa) |
15:30 | ul. Aleja Wojska Polskiego 23 | od ostatniej klatki |
ul. Aleja Wojska Polskiego 25 | od ostatniej klatki | ||
ul. Aleja Wojska Polskiego 26 i 29 | pocz. 29 | ||
ul. Aleja Wojska Polskiego 27 | od ostatniej klatki | ||
4 stycznia (czwartek) |
15:30 | ul. Aleja Wojska Polskiego 28-34 | pocz. 28 |
ul. Aleja Wojska Polskiego 36 | od ostatniej klatki | ||
ul. Skarszewska | od pierwszej klatki | ||
ul. Hillar | od ostatniej klatki | ||
5 stycznia (piątek) |
15:30 | ul. Traugutta 1-33 | pocz. 33 |
ul. Traugutta 35-55 | pocz. 35 | ||
6 stycznia (sobota) |
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO | ||
7 stycznia (niedziela) |
14:00 | ul. Kołłątaja | od początku |
ul. Słowackiego | od końca | ||
ul. Dmowskiego | od końca | ||
ul. Skorupki | od początku |
III TYDZIEŃ | |||
8 stycznia (poniedziałek) |
15:30 | ul. Mickiewicza | od początku |
ul. Kanałowa i ul. Tczewska | pocz. ul. Kanałowej | ||
ul. Hallera 1-22 oraz ul. Kilińskiego | pocz. 22 | ||
ul. Hallera 23-38 i Nad Wierzycą | pocz. 38 | ||
9 stycznia (wtorek) |
15:30 | ul. Sikorskiego 1-17 (numery nieparzyste) | pocz. 1 |
ul. Sikorskiego 19-21 (numery nieparzyste) | pocz. 21 | ||
ul. Sikorskiego 23-33 (numery nieparzyste) | pocz. 23 | ||
ul. Sikorskiego 2-14 (numery parzyste) | pocz. 14 | ||
10 stycznia (środa) |
15:30 | ul. Sikorskiego 16-24 (numery parzyste) | pocz. 16 |
ul. Wybickiego 1-6 (stare budownictwo) | pocz. 6 | ||
ul. Wybickiego 7-11 (stare budownictwo) | pocz. 11 | ||
ul. Wybickiego 15 i 19 | pocz. 15 | ||
11 stycznia (czwartek)
|
15:30 | ul. Wybickiego 12 i 13 | pocz. 12 |
ul. Wybickiego 14 i 16 | pocz. 14 | ||
ul. Wybickiego 18 | od ostatniej klatki | ||
ul. Wybickiego 21 i 23 | pocz. 21 | ||
12 stycznia (piątek) |
15:30 | ul. Grunwaldzka 1-13 | pocz. 13 |
ul. Grunwaldzka 2-14 | pocz. 14 | ||
ul. Grunwaldzka 17-27 i 16-36 | pocz. 36 | ||
ul. Grunwaldzka 30B | |||
13 stycznia (sobota)
|
14:00 | ul. Grunwaldzka 31 | od pierwszej klatki |
ul. Grunwaldzka 30 i 30A | pocz. 30A | ||
ul. Grunwaldzka 32 i 32B | pocz. 32B | ||
ul. Grunwaldzka 33, 37 i 39 | pocz. 39 | ||
14 stycznia (niedziela) |
14:00
|
ul. Legionów | od początku |
ul. Ceynowy (numery parzyste) | od końca | ||
ul. Ceynowy (numery nieparzyste) i ul. Leśna | od ul. Leśnej | ||
ul. Gdańska za wiaduktem | od końca |
IV TYDZIEŃ | |||
15 stycznia (poniedziałek) |
15:30 | ul. Gdańska 16-40 i 17-33 | pocz. 16 |
ul. Gdańska 4-14 i 13 | pocz. 13 | ||
ul. Gdańska 11, 11B i ul. Północna | od ul. Północnej | ||
ul. Gdańska 15 | od ostatniej klatki | ||
16 stycznia (wtorek) |
15:30 | ul. Gdańska 1-9 | pocz. 1 |
ulice: Krótka, Browarowa, Podgórna, Rynek, Spichrzowa, Kozia, Szewska | pocz. według kolejności wyczytania | ||
ul. Jagiełły 12-32 | pocz. 32 | ||
ul. Jagiełły 10 i nry nieparzyste | od końca ul. Jagiełły | ||
17 stycznia (środa) |
15:30 | ul. Harcerska i ul. Sportowa | od ul. Sportowej |
ul. Chopina 2-4 i 8-12 | pocz. 2 | ||
ul. Chopina 6 | |||
ul. Parkowa | od końca | ||
18 stycznia (czwartek) |
15:30 | ul. Ściegiennego 1 i 3A | pocz. 1 |
ul. Ściegiennego 3 | |||
ul. Ściegiennego 5 i 5A | pocz. 5 | ||
ul. Ściegiennego nry parzyste 2-36 | pocz. 2 | ||
19 stycznia (piątek) |
15:30 | ul. Ściegiennego 9 | od pierwszej klatki |
ul. Ściegiennego 11 | od pierwszej klatki | ||
ul. Ściegiennego 13 i Rzeczna | pocz. Ściegiennego 13 | ||
ul. Balewskiego, Szpitalna i Nowowiejska | pocz. wg wyczytania | ||
20 stycznia (sobota) |
14:00 | ul. Chojnicka 4-34 | pocz. 34 |
ul. Chojnicka 27-45, 38-52 oraz
ul. Lubichowska |
od ul. Lubichowskiej | ||
ul. Chojnicka 53-71 | pocz. 71 | ||
ul. Chojnicka 54-72 | pocz. 54 | ||
21 stycznia (niedziela) |
14:00 | ul. Piaskowa | od początku |
ul. Działkowa | od początku | ||
ul. Polna i Murarska (numery nieparzyste) | od początku ul. Murarskiej | ||
ul. Murarska (numery parzyste) | od początku |
V TYDZIEŃ | |||
22 stycznia (poniedziałek) |
15:30
|
ul. Dra Maja | od końca |
ul. Bilikiewicza, ul. Jakobsonów | pocz. ul. Jakobsonów | ||
ul. Kopicza i ul. Schwabe | pocz. ul. Kopicza | ||
ul. Magazynowa | od końca | ||
23 stycznia (wtorek) |
15:30 | ul. Piłsudskiego 2 i 2A | pocz. 2 |
ul. Piłsudskiego 4-10 | pocz. 10 | ||
ul. Piłsudskiego 3- 7 (I cz.) | pocz. 7 | ||
ul. Piłsudskiego 3- 7 (II cz.) | |||
24 stycznia (środa) |
15:30 | ul. Piłsudskiego 12-16 | pocz. 16 |
ul. Piłsudskiego 18-22 | pocz. 22 | ||
ul. Piłsudskiego 22A oraz za autostradą | pocz. 22A | ||
ul. II Pułku Szwoleżerów | od końca | ||
25 stycznia (czwartek) |
15:30 | ul. Gimnazjalna 1-11 | pocz. 11 |
ul. Gimnazjalna 2-16 | pocz. 16 | ||
ul. Gimnazjalna 13-21 | pocz. 21 | ||
ul. Gimnazjalna 18 i ul. Św. Elżbiety | pocz. ul. św. Elżbiety | ||
26 stycznia (piątek) |
15:30 | Kolęda dodatkowa
dla tych, którzy nie mogli jej przyjąć wcześniej |
Zgłaszać w biurze parafialnym |